LINIA BRALĘCIN - STARGARD - BRALĘCIN

 Rozkład ważny od 01.09.2021

Kurs do Stargardu z niżej podanych miejscowości:

Dolice 8:45 F(6)11:35 F(6)13:20 F 
Bralęcin6:20 F(6)9.00 F(6)11:50 F(6)13:35 F17:15 F
Rzeplino6:25 F(6)9.05 F(6)11:55 F(6)13:40 F17:20 F
Krępcewo6:30 F(6)9.10 F(6)12:00 F(6) 13:45 F17:25 F
Przewłoki6:50 F(6)9.20 F(6) 12:10 F(6)13:55 F17:35 F
Strzebielewo6:55 F(6)9.25 F(6)12:15 F(6)14:00 F17:40 F
Kurcewo7:00 F(6)9.30 F(6)12:20 F(6)14:05 F17:45 F
Strzyżno7:05 F(6)9.35 F(6)12:25 F(6)14:10 F17:50 F

 

Przystanki obowiązujące w Stargardzie w relacji Bralęcin - Stargard:

1. ul. W.Broniewskiego - Cukrownia

2. ul. S. Staszica

3. ul. Hetmana S. Czarnieckiego

4. ul. S. Wyszyńskiego

5. ul. Słoneczna

 

 

Kurs ze Stargardu do niżej podanych miejscowości:

Dolice7:30 F(6)10:15 F(6)12:00 F 13:00 (6)14:35 H14:40 S  
Bralęcin7:30 F(6)10:15 F(6)12:00 F 13:00 (6)14:35 H 14:40 S16:00 F18:15 F
Rzeplino7:30 F(6)10:15 F(6)12:00 F 13:00 (6)14:35 H14:40 S16:00 F18:15 F
Krępcewo7:30 F(6)10:15 F(6)12:00 F 13:00 (6)14:35 H14:40 S16:00 F18:15 F
Przewłoki7:30 F(6)10:15 F(6)12:00 F 13:00 (6)14:35 H14:40 S16:00 F18:15 F
Strzebielewo7:30 F(6)10:15 F(6)12:00 F 13:00 (6)14:35 H14:40 S16:00 F18:15 F
Kurcewo7:30 F(6)10:15 F(6)12:00 F 13:00 (6)14:35 H14:40 S16:00 F18:15 F
Strzyżno7:30 F(6)10:15 F(6)12:00 F 13:00 (6)14:35 H14:40 S16:00 F18:15 F

 

Przystanki obowiązujące w Stargardzie w relacji Stargard - Bralęcin:

1. Zintegrowane centrum przesiadkowe

2. ul. Księcia Bogusława IV

3.ul. Warszawska

4. ul. W. Broniewskiego

5. ul. W.Broniewskiego - Cukrownia

  • (6) - kursuje w soboty(za wyjątkiem świąt)
  • F - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • S - kursuje w dni nauki szkolnej
  • H - kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej

 

Zapytaj o cenęWypełnij formularz online

© 2021 - SZURGOT Transport - Usługi transportowe, przewozy i wynajem autokarów.

Wykonało: avangardo.eu

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.