Poznaj bliżej SZURGOT TRANSPORT

Od początku swojej działalności transportowej postawiliśmy nacisk na jakość świadczonych przewozów autokarowych. Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności transportowej na rynku usług turystycznych procentuje teraz w postaci umiejętności dostosowania się do życzeń najbardziej wymagających klientów. Na względzie mamy zawsze wszelkie wymagania stawiane przez zleceniodawców, ich życzenia oraz możliwości finansowe. Założenia te realizujemy konsekwentnie poprzez maksymalizacje poziomu bezpieczeństwa naszych autokarów i wygody przewożonych pasażerów. Wspólnie z klientem wybieramy najodpowiedniejszy wariant współpracy.

Realizujemy każdy rodzaj wynajmu i przewozu autokarowego: transfery lotniskowe, wynajem autokarów, wyjazdy firmowe, spotkania biznesowe, wycieczki szkolne, wycieczki objazdowe, wyjazdy narciarskie, obsługa konferencji, koncertów, przejazdy wahadłowe, regularne przejazdy liniowe.

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi autokarami.

Historia firmy

Nasza firma powstała 13 października 1993 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności do 1996 roku zajmowaliśmy się wyłącznie przewozami szkolnymi. W 1996 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę poprzez publiczną linię regularną, która obejmowała obszar Stargardu i okolic, oraz przewozy turystyczne dla zorganizowanych grup na terenie naszego kraju. Szybki rozwój i zainteresowanie klientów sprawiły, że w 2004 roku rozpoczęliśmy również międzynarodowe przewozy turystyczne. Od 2015 roku współpracujemy z jedną z największych firm przewozowych w Europie, która jest zdecydowanym liderem na Polskim rynku.

Głównym celem działania naszej firmy jest radość pasażerów z bezpiecznego i komfortowego podróżowania naszymi autokarami po całym świecie.

Zapytaj o cenęWypełnij formularz online

© 2023 - SZURGOT Transport - Usługi transportowe, przewozy i wynajem autokarów.

Wykonało: avangardo.eu

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.